19 Eylül 2012 Çarşamba

Atmaca Tabanca Fiyatları Atmaca

Atmaca silah sanayi tarafından üretilen yerli bir silah türüdür. Atmaca silah fiyatları 1750 ile 3500 arasında satışı yapılmaktadır. Atmaca silah modelleri arasında derlediğim en güzel serileri aşağıdaki resimlerde bulacaksınız özellikle atmaca 53 tabanca modeli en çok satılan tabancalar arasındadır.
Atmaca Tabanca özellekleri:
Kalibre : 9x19 mm Parabellum
Şarjör Kapasitesi : 15+1
Namlu Uzunluğu : 123,5 mm
Etkili Menzil : 70 m (+/- 10 m)
İlk Hız : 400 m/s
Toplam Boy : 198 mm
Yükseklik : 129 mm
Genişlik : 35 mm
Ağırlık : 850 gr
Çalışma Sistemi : Geri Tepme
Ateşleme Sistemi: Yarı Otomatik
Nişangah : Sabit Düz Arpacık, Yarıklı Gez
Namlu Yivleri : Sağ Yönde 6 Adet
Emniyet Sistemi : Horoz Emniyeti, Şarjör Emniyeti, İğne ve Kapak Emniyeti


atmaca tabancalar

Atmaca Tabanca resimleri

Atmaca 53atmaca 53 silah fiyatları 2750 tl


İşlemeli Atmaca Tabanca 53 serisi


Desert Eagle Fiyatları Desert Eagle

Desert eagle kurusıkı tabanca fiyatları 350 tl ye silahcılarda satışı yapılırsen gerçek desert eagle fiyatları ise 8000 bin ile 9000 bin euro çivarında ithal olarak satılmaktadır. Desert eagle kurusıkı tabanca fiyatları ankara ve istanbuldaki silah satış yapılan mağzalarda 350tl ye online olarak buldum ama retay eagle kurusıkı silahı gerçekleri ile çok fark gördüm silah meraklısı olarak desert eagle kurusıkı ithal türlerini tavsiye etmiyorum. Şimdi sizler için yaptığım araştırmada Desert eagle tabanca fiyatları ve desert eagle bilgileri hakkanda bazı bilgileri sunacağım. Desert eagle silah fiyatları ve Desert eagle tabanca resimleri ni umarım beğeneceksiniz.

desert eagle tabanca fiyatları 8500 Euro


Desert Eagle (Türkçe: Çöl kartalı),Amerikan tasarımı, İsrail yapımı yarı-otomatik bir tabancadır. 357'lik, 41'lik, 44'lük, 440 Cor-bon ve 50 AE kalibrelik mermi kullanan modelleri bulunur. 357 kalibrelik versiyonu 9,41'lik ve 44'lüğü 8, 440 Cor-bon ve 50 AE (Action Express) kullanan modeli de 7 mermi alır. Kullandığı mermilerden dolayı çok güçlü bir tabancadır ancak 50 AE kullanan versiyonun geri tepmesinin yüksek olması, silahın oldukça ağır ve büyük olması nedeniyle kullanışlı değildir. Bu silahın çeşitli ağırlıkları vardır. 1-2 kg arasındaki çeşitleri silahın gerçekten kuvvetli olduğunu gösteriyor, Ancak geri tepmesinin yüksek oluşu sadece 50 AE kullanan uyarlamasında geçerlidir, özellikle birçok silah kullanıcısı 357.'lik versiyonun geri tepmesinin standart 9 mm tabancalardan daha az olduğunu söylemektedirler.

 

desert eagle özellikleri
DESERT EAGLEModeli 44 MAGNUM
Diğer Özellikler
DESERT EAGLE SİLAH NAMLU UZUNLUĞU : 159 mm
DESERT EAGLE SİLAH UZUNLUĞU : 273 mm
DESERT EAGLE SİLAH GENİŞLİĞİ : 32mm
DESERT EAGLE KALİBRE : . 44 MAGNUM
DESERT EAGLE ŞARJÖR KAPASİTESİ : 8+1
DESERT EAGLE SİLAH AĞIRLIĞI :1897 GR
DESERT EAGLE MENŞEİ : IMI (ISRAEL MILITARY INDUSTRIES)

Mark XIX 50 Altın kaplama lı modeli

desert eagle kurusıkı video

desert eagle kurusıkı fiyat 80 EURO

17 Eylül 2012 Pazartesi

Kurusıkı Silah Modelleri

Kurusıkı tabanca fiyatları nı buradaki konuda sizlere vermiştim. En çok satılan kurusıkı silahlar arasında gerçeğine en yakın olan türleri tercih edilirken kurusiki silah modelleri ve kurusıkı silah fiyatları hakkında güncellemeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Kurusıkı silah çeşitleri farklı tarz sevenler için toplu tabanca kurusıkı silahları ile şarjörlü kurusıkı kurusıkı tabanca modelleri arasında tercih yapmak sizlere kalmış bir durum benim kuru sıkı tabanca modelleri arasındaki tercihim kurusıkı silah resimleri arasındaki 2 tabanca resmidir. Silah sevenlere ve kurusıkı tabanca almak için araşış içinde olanlara en iyi tavsiyem Baretta görünümlü Kurusıkı silahı almalarıdır.


Kurusıkı Silah ModelleriKurusıkı Silah Modelleri
retay eagle kurusıkı tabanca

Atiş Eğitimi Oyna internetten Atış Eğitimi

İnternetten silah atış eğitimi nasıl yapılır öğrenmek isteyenlere çok güzel bir tabanca atış eğitimi oyunu sunuyorum, atış eğitimi oyunları içerisinden en beğenilen türü olan atış eğitimi oyunu oynamak için sizlere bir fırsat sunuyorum. Atış eğitimi oyunları arasından seçtiğim güzel bir flash oyunudur.


Counter Strike Oyunu Oyna

İnternetten counter strike oynamanın keyfini sitemizden çıkaracaksınız, Counter Strike oyna Counter Strike oyna Counter Strike oyna oyunu Counter Strike oyna oyunlari Counter Strike oyna oyunu oyna Counter Strike oyna oyunlari oyna Counter Strike oyna bedava oyunu Counter Strike oyna bedava oyunlari Counter Strike oynayapabileceğiniz güzel bir paylaşım sunuyoruz.
Yeni Silah oyunları En iyi silah oyunları oyna

Birazda yaşı küçük arkadaşlara göre bir paylaşım yapalım eylensinler Silah oyunları , kategorisindeki silah oyunları oyna, silah oyunu oyna, silah oyunu, en yeni silah oyunları, silahlı çatışma oyunları, Silah Oyunları, Silah Oyunu, Silahlı oyunlar, Silah Oyunları Oyna sıloganları ile birlikte en güzel silah oyunları işte karşınızda.Tabanca Modelleri ve fiyatları

Güncel Tabanca fiyatları olarak en resmi kaynak MKE den alınan fiyatlardır, Baretta tabanca modelleri arasındaki en katiteli en çok ses çıkaran tabanca serisi olarak bilinmektedir amam tabiki İtalyan Barettaları bunlar, Tabanca modelleri ve özellikleri bakımından yerli olarak ise sarsılmaz tabanca modelleri ni tavsiye edilmektedir. Tabanca markaları olarak yabancı markalar: Colt, Smith&Wesson, Browning, Glock, Heckler&Koch, Mauser, Beretta, Sig Sauer Gelmektedir yerli olarak iset Atmaca, Şahin, Canik, Sarsılmaz, Fatih, Kırıkkale ve Yavuz Tabanca modelleri gelmektedir.

Mark Tabanca modeli ve fiyatı 2750$
Baretta Tabanca Modeli ve Fiyatı 3500$


Cz 75 Tabanca modeli ve fiyatı 3250$


Cz75 tabanca fiyatları 3250$Sarsılmaz Tabanca Modelleri ve fiyatları 1500$

Silah ruhsati için nereye müracaat edilmelidir

Silah ruhsatı almak için nereye müracaat etmeliyim?
silah ruhsatı almak için nereye başvurulur
silah ruhsatı almak için gerekli evraklar
silah ruhsatı almak için sağlık raporu
silah ruhsatı almak için karar örneği
silah ruhsatı almak için gerekenler
silah ruhsatı almak için gerekli belgeler
silah taşıma ruhsatı almak için Öncelikle yukardaki bilgileri temin etmeniz için Size en yakın Emniyet Müdürlükleri Silah Ruhsat Şubelerine başvurmanız gerekmektedir.
BULUNDURMA, KAMU GÖREVLİSİ TAŞIMA, EMEKLİ KAMU GÖREVLİSİ TAŞIMA, MESLEK MENSUBU (Kuyumcu, Müteahhit, Arıcı vb.) TAŞIMA, YİVLİ AV TÜFEĞİ TAŞIMA ve BULUNDURMA Ruhsat müracaatlarınızı;İkamet (ev) adresiniz Banaz, Eşme,Karahallı,Ulubey ve Sivaslı İlçelerinden birinin Polis bölgesi ise o İlçe Emniyet Müdürlüğüne bu İLÇE" lerin Jandarma bölgesi ise o İlçe Jandarma Komutanlığına yapmalısınız. Bu beş ilçe dışında bir polis bölgesinde ikamet ediyor iseniz İl Emniyet Müdürlüğü Ruhsat ve Tebligat İşlemleri Şube Müdürlüğüne, beş ilçe dışında Jandarma bölgesinde ikamet ediyor iseniz İl Jandarma Komutanlığına yapmanız gerekiyor.
CAN GÜVENLİĞİ TAŞIMA Ruhsat müracaatlarınızı; İkamet (ev) adresiniz ilimiz Polis bölgesi ise İl Emniyet Müdürlüğü Ruhsat ve Tebligat İşlemleri Şube Müdürlüğüne, ilimiz Jandarma bölgesi ise İl Jandarma Komutanlığına yapmalısınız.silah ruhsatı almak için dilekçe örneği


KAYMAKAMLIK MAKAMINA

(İlçe Emniyet Müdürlüğüne)

……………………..

Halen ....………… ilçesi ................Mahallesi . …… sokağında No:...::?? adresinde da ikamet etmekteyim.

Yukarıda belirttiğim adreste-işyerimde bulundurma ruhsatı almak istiyorum.

(M.K.E) den yada ……….........…… adına kayıtlı bulunan ….........marka …..........…..mm. çapında …………......... seri numaralı tabancayı devir alarak meskende-işyerinde bulundurma ruhsatı almak istiyorum.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

ADRES EV : ADI VE SOYADI

ADRES İŞ :

E K İ :

1. 1 Adet ikametgah karakol tasdikli

2. Nüfus cüzdanı fotokopisi 2 adet

3. vukuatlı nüfus kayıt örneği

4. ruhsat fotokopisi

5. dr. raporu

6. sabıka kaydı

7. vergi levhası fotokopisi (NOTER) (işyerinde bulundurma olacaksa)

8. ticaret sicil gazetesi ilk ve son haliyle ((işyerinde bulundurma olacaksa))

9. ortaklar kurulu kararı ((işyerinde bulundurma olacaksa))

10. ortakların imza sirküleri ((işyerinde bulundurma olacaksa))

11. ortakların kimlik fotokopisi ((işyerinde bulundurma olacaksa))

12. İş Yeri ruhsatı ve Kira Kontratı (işyerinde bulundurma olacaksa)

13. vs….vs.vs

Not: Dilekçe örnek olarak hazırlanmıştır. ilçelere göre değişiklik gösterebiler

Kimler Silah Ruhsatı Alamazlar

Silah ruhsatı almak isteyen kişiler aşağıdaki maddeleri dikkatlice okusunlar, silah ruhsatını alamayacak kişiler ve kimlerin silah alamayacağı durumları ankara emniyet müdürlüğü tarafından maddeler halinde hazırlanmıştır.
Silah Ruhsatı Almaya Engel Haller
RUHSAT ALMAYA ENGEL HALLER-21 yasini bitirmemis olmak,
-Fiziki ve psikolojik yönden engel hali bulunmak,
-Atesli silahla veya 6136 sayili kanunda yazili kesici delici aletlerle islenen suçlardan hükümlü bulunmak,
-Ruhsatli silahiyla suç islemek veya ruhsatli silahinin muhafazasindaki ihmal ve kusuru neticesi baskalari tarafindan bir suç islenmesine (intihar vb.) neden olmak veya ruhsatli silahini geçici de olsa baskalarina vermekten mahkum olmak,
-Meskun mahalde silah atmak veya silah tasinmasi yasak olan yerlerde silah tasimak,
-Taksirli suçlar hariç bir yildan fazla hürriyeti baglayici cezaya mahkum olmak, yüz kizartici suçlarla her türlü kaçakçilik kara para aklama, hayali ihracat, elektronik alet ve cihazlarla islenen suçlar, resmi ihale ve alim-satimlara fesat karistirmak veya Devletin sahsiyetine karsi islenen suçlardan birinden hüküm giymis olmak,
-Ayni veya farkli türden ikiden fazla suçtan dolayi hapis veya agir para cezasina mahkum olmak,
-Uyusturucu ve piskotrop maddelerle ilgili bir suçtan mahkum olmak,
-Ruhsatlarin verilis nedenleri ortadan kalktigi halde durumu ruhsati veren makama alti ay içinde bildirmemek,
-Orman Kanununa muhalefet suçundan dolayi 6 aydan fazla hürriyeti baglayici cezaya mahkum olmak.


---Yukarida belirilen suçlarla ilgili olarak suç kaydi sonradan kisinin sicilinden silinmis olsa, bütün neticeleri ile ortadan kaldirilmis olsa bile silah ruhsati almaya ENGELDIR.
---Detayli bilgi için 6136 s.k. ve bu kanuna bagli olarak çikarilan 91/1779 sayili yönetmelige bakiniz. Detaylı maddeleri ilgili kanundan bulabilirsiniz.

Silah Kullanirken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir

Silah Kullanacak olanların Aşağıdaki maddelere dikkat etmeleri gerekmektedir hem kendi can güvenlikleri hemde karşısındakinin cangüvenliği için aşağadaki maddelere mutlaka dikkat etmeleri gerekir.

SİLAH KULLANIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KURALLAR:

1.Silahını emniyetli olarak nasıl kullanılacağı öğrenilmelidir. Emniyetli olarak nasıl kullanılacağını öğrenmeden hiç kimse silah kullanmamalıdır.

2. Silah sahipleri silah kullanımında ve muhafazasında asla aşırı güven duymamalıdırlar.

8. Silaha her zaman doluymuş gibi davranılmalıdır. Silah ele alındığında her zaman çok büyük özen gösterilmelidir.

4. Namlu ağzı her zaman emniyetli bir yöne tutulmalıdır. Bu özellikle silah doldurulurken, boşaltılırken ve sökülürken önemlidir.

5. Silah hiç bir zaman canlı bir hedefe yöneltilmemeli ve tetik düşürme gibi tehlikeli alışkanlıklar edinilmemelidir.

6. Silah kesinlikle şarjörü üzerinde ve dolu olarak saklanılmamalıdır. Fişek ve silah ayrı ayrı yerlerde bulundurulmalıdır.

7. Mutlak zaruret olmadıkça fişek yatağında fişek bırakılmamalıdır.

8. Silah ve mühimmatı çocukların rahatlıkla ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.

9. Sökme, takma ve temizleme gibi işlemler etrafta kimsenin bulunmadığı boş alanlarda veya bir odada yapılmalıdır.

10. Hiçbir zaman alkollü, uykusuz ve sinirli iken silah ele alınmamalı veya ulaşılabilecek yakınlıkta bulundurulmamalıdır.

11. Silah her ne amaçla olursa olsun dolu olarak bir başkasına verilmez. Şarjör çıkarılır, fişek yatağının boş olduğu tespit edildikten sonra verilebilir.

12. Silah ele alındığında veya kılıfına koyulurken mutlaka işaret parmağı tetik korkuluğu üzerinde tutulmalı kesinlikle tetiğe dokunulmamalıdır.

13. Silahı hiç bir zaman şeytan doldurmaz. Bunun için başkalarınca silahın kurcalanmamasına özen gösterilmelidir.

14. Silahınıza uygun aksesuarlar kullanılmalı, kılıf ve kabze gibi aksesuarların silah ile uyumlu olduğundan ve emniyetine engel teşkil etmediğinden emin olunmalıdır.

15. Silahın emniyet sistemine veya teknik özelliklerine güvenilerek şakalaşma ve benzeri davranışlarda bulunulmamalıdır. Unutulmamalıdır ki silah şaka aracı değildir.

16. Silahın yere düşürülmemesine dikkat edilmesi, hem silahın korunması, hem de bir kazaya sebebiyet verilmemesi açısından önemlidir.

17. Özellikle düğün, eğlence yerleri gibi toplu halde bulunulan yerlerde silah konuşmanın odak noktası haline getirilmemelidir.

18. Küçük çocukların ve gençlerin bulunduğu ortamlarda silahı özendirici konuşmalardan, hal ve hareketlerden kaçınılmalı, onlara silahın tehlikeleri anlatılmalıdır.

16 Eylül 2012 Pazar

Sarsılmaz Silah fiyatları

Sarsılmaz silahları
Sarsılmaz Silah Modelleri
Yerli Selah olan Sarsılmaz Tabancaların en çok tutulan ve en çok satılan türü olan sarsılmaz k 11 serisidir. Bende Makina Kimya MKE nın sarsılmaz tabanca fiyat listesi olarak aldığım aşağıdaki sarsılmaz av tüfekleri fiyatları ve tabanca fiyatlarını paylaşmak istiyorum.KILINÇ 2000 LIGHT
ÜRÜN KODU & ÜRÜN ADI FİYAT
SİYAH 2,525.00 TL
BEYAZ KROM 2,800.00 TL
SİYAH/BEYAZ 2,650.00 TL
İŞLEMELİ ÖZEL BEYAZ KROM 3,050.00 TL
İŞLEMELİ ALTIN 4,100.00 TL
STAINLESS STEEL MAT 3,150.00 TL
STAINLESS STEEL PARLAK 3,200.00 TL
K 11 SİYAH 1,175.00 TL


Bu fiyatları MKE Eylül 2012 sarsılmaz silah fiyatları dir. detaylı liste isteyen arkadaşlara mail olarak sarsılmaz fiyat listesi gönderebilirim.

Silah Harç Ücretleri ne kadar?

  
Silah Harç Ücretleri yıllık olarak silah ruhsatı harcı fiyatları hakkındaki bilgileri aşağıdaki tabloda verdim 2012 silah ruhsatı harç bedeli olarak sunulan bu tablo kirikhan ilçe emniyet müdürlüğü web sitesindeki silah harçlari olarak sunulan bilgilerden alınmıştır. 2012 silah fiyatları ve 2012 silah harçları çok yüksek oladuğu kanatindeyim. Silah alacak kişiler kesin bilgiye bulundukları illerdeki Silah Ruhsat Şube müdürlükleri vardır Emniyet Müdürlüklerinin içerisinde oradan öğrenmek zorundadırlar.RUHSAT TÜRÜ
SÜRESİ
HARÇ ÜCRETİ
Bulundurma
5 Yıl
694,85 TL
Taşıma
5 Yıl
2.171,75 TL
Yivli Av Tüfeği Taşıma Ruhsatnamesi
5 Yıl
2.171,75 TL
Yivli Av Tüfeği Bulundurma Ruhsatnamesi
5 Yıl
694,85  TL
Yivsiz Tüfek Ruhsatnamesi
5 Yıl
17,05 TL
Harç miktarları her yıl ocak ayında 
Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenmektedir.